Meny

  • Support
  • Om Locus
  • Kontakt oss
  • Nettstedskart

Meny

  • Norsk
  • Dansk
  • Svensk
  • English Summary

Søk

 

Locus har system for effektiv og lønnsom transport


I en stadig sterkere konkurranseutsatt hverdag vil det være de mest effektive og pålitelige transportørene som vil være vinnerne. Sammen med våre kunder har vi utviklet TransFleet® - et styringssystem for transportbransjen.
Les mer
 
  • Nyheter
  • Nødetater
  • Klinisk logistikk
  • Transport og logistikk
  • Sikkerhet
  • Support
 
  • Forsiden
  • Transport og logistikk
  • Ordre og scanning
  • TransFleet i bilen

Meny

  • Ordreadministrasjon
  • Transportplanlegging
  • Oppfølging
  • Ordre og scanning
  • Track & Trace
  • Temperatur og ECO
  • Referanser
  • Support
  • Elektronisk bestilling
 
 
 

TransFleet i bilen

01.03.09

Locus tilbyr et transportsystem som er full integrert med terminalen i bilen. Løsningen sikrer effektiv kommunikasjon mellom kjørekontor, sjåfør og kunde. Dette gir besparelser og konkurransefortrinn.

 

TransFleet i bilen består av en PDA med innebygget GSM GPRS/EGDE modem, GPS og strekkodeleser. Terminalen kan også knyttes til en skriver. Systemet kan konfigureres etter kundenes spesielle behov, avhengig av hvilken funksjonalitet man ønsker i bilene.

Utstyret er utviklet for bruk i kjøretøy, og er konstruert for å tåle krevende omgivelser. Det er driftssikkert og enkelt å bruke. Sjåførene henter fram ordre og meldinger på en enkel måte.

Bilutstyret kan også installeres med navigasjonssystem som gjør det lettere å finne fram til neste hente eller leveringssted. Adressene som er registrert i TransFleet® sendes ut til bil og sjåføren kan enkelt få hjelp til å finne fram til neste destinasjon.

Verktøylinje

  • Skriv ut
  • Del på Facebook
  • Del på LinkedIn

Locus AS / Leif Weldingsvei 20 / 3208 SANDEFJORD / Tel: 33 48 42 00 / Fax: 33 48 42 01 / E-post: admin@locus.no / webmaster@locus.no